Комунальне підприємство
"Києво-Святошинська тепломережа" Київської обласної ради
(08150, м. Боярка, вул. Незалежності, 9)
Головна > Лічильник обліку холодної води

Лічильник обліку холодної води

Як встановити чи замінити лічильник води?

 

Зразок заяви для встановлення лічильника – файл

Зразок заяви для розпломбування  та опломбування лічильника холодної води - файл

 

З кожним роком та підвищенням тарифів у сфері житлово-комунальних послуг все більше споживачів встановлюють прилади обліку води, адже платити згідно показників лічильника води значно економніше.

 

У пункті 9 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 вказано: у квартирі роботи з встановлення приладів обліку води проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

 

Тобто, для встановлення лічильника на воду, Ви можете звернутись до КП «Києво-Святошинська тепломережа» КОР, за адресою: м. Боярка, вул. Незалежності (50 років Жовтня), 9, у робочі  дні з 8:00 до 17:00, тел. (04598) 40-411.

 

Якщо ж в Вашій квартири ще немає лічильника або потрібно замінити старий, пропонуємо Вам алгоритм дій, які потрібно зробити для його встановлення:

 

1) Якщо лічильник потрібно встановити вперше, необхідно придбати лічильник та  отримати технічні умови. Щоб отримати технічні умови, потрібно звернутись до диспетчера підприємства та написати заяву для отримання технічних умов. З собою мати технічний паспорт на прилад обліку води. Після заповнення заяви, споживач вносить плату за видачу технічних умов у розмірі 137,00 грн. Додатково заповнюється заява на опломбування лічильника холодної води. Оплата за опломбування складає 59,00 грн. Для отримання технічних умов можете звернутись через 2 тижні після подання заяв.

В разі, коли в квартирі вже був встановлений прилад обліку води і потрібно його замінити,  то необхідно написати лише заяву на опломбування лічильника холодної води.

 

2) Після отримання технічних умов на лічильних, можете звертатись до підприємства щодо його встановлення. Після чого, контролером КП «Києво-Святошинська тепломережа» КОР встановлюється  лічильник та складаються акти розпломбування та опломбування лічильника, які зберігаються в виробничо-технічному відділі.

Важливо! Якщо фахівець при опломбуванні виявить, що лічильник, що був встановлений самостійно споживачем, встановлений з порушеннями норм експлуатації чи його цілісність пошкоджена, взяття на облік такого приладу неможливе.

 

3) Після встановлення лічильника в юридичному відділі Вам необхідно підписати договір на постачання води та водовідведення.