Комунальне підприємство
"Києво-Святошинська тепломережа" Київської обласної ради
(08150, м. Боярка, вул. Незалежності, 9)
Головна > Видача технічних умов

Видача технічних умов

Видача технічних умов

Якщо потрібно підключити обʼєкт до систем централізованого водопостачання та водовідведення, необхідно звернутися до виробничо-технічного відділу,  що знаходиться м. Боярка по  вул. Незалежності, 9  (телефон для довідок 40-411).

Дні прийому:

Понеділок- пʼятниця  з 8.00 до 17.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

Ви отримаєте відповідь та консультацію кваліфікованих фахівців на всі питання щодо отримання технічних умов, розробки та погодження проектної документації, а також підключення обʼєкта до мереж.

Перелік документів, які необхідно надати для отримання технічних умов:

Для населення

(приватний сектор)

Для юридичних осіб

 1. Заява (заповнюється на місці)
 2. Копія свідоцтва права власності на нерухоме майно
 3. Ситуаційний план
 4. Копія технічного паспорту на будинок або будівельний паспорт та декларація на початок будівництва (надає міська архітектура)
 5. Дозвіл власника(балансоутримувача) мереж на підключення(при необхідності), звернений повноважною особою у встановленому порядку
 6. Дозвіл власника земельної ділянки(з додаванням свідоцтва права власності на неї), завірений повноважною особою у встановленому порядку в разі, якщо комунікації прокладатимуться через цю ділянку
 7. Сплата за видачу технічних умов
 8. Заява
 9. Ситуаційний план
 10. Копія свідоцтва прав власності
 11. Опитувальний лист з відповідними додатками (складає проектна організація, що розроблятиме проект на підключення до мереж)
 12. Містобудівні умови та обмеження
 13. Дозвіл власника (балансоутримувача) мереж на підключення (при не обхідності) завірений повноважною особою у встановленому порядку
 14. Дозвіл власника земельної ділянки (з додаванням свідоцтва права власності на неї), завірений повноважною особою у встановленому порядку в разі, якщо комунікації прокладатимуться через цю ділянку
 15. Сплата за видачу технічних умов
 

Розробка проектної документації організацією,

що має відповідні дозвільні документи на даний вид діяльності

 

 

 

Погодження готової проектної документації

з передачею 1 примірника в архів підприємства

 

Виконання монтажних робіт та підключення до мереж згідно погодженого проекту

(виконує абонент або організація, що має відповідні дозвільні документи

на даний вид діяльності, але в присутності представників

 КП «Києво – Святошинська тепломережа» КОР)

 

Дозвіл з  КП «Києво – Святошинська тепломережа» КОР на обстеження побудованих мереж(щодо відповідності виконання робіт проектній документації, зі складанням акту)

 

Опломбування лічильника (тел. 40-411)

Укладання договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порядок приєднання обʼєктів до систем централізованого водопостачання та водовідведення здійснюється згідно:

 • Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 02.2011р. N 3038-VI;
 • «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань ЖКГ України від 27.06.2008 р. № 190.
 • Технічні умови – комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення обʼєкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо водо-, тепло-, енерго-, газопостачання, каналізації, радіофікації, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод, телефонізації, телекомунікації, диспетчеризації, пожежної та техногенної безпеки.
 • Ситуаційний план – це топографічний план у вигляді креслення земельної ділянки, де планується будівництво, виконаний в масштабі 1:500;1:1000; 1:1500 або 1:2000, з нанесеним на ньому всіх існуючих обʼєктів (будівлі, споруди. Кабелі, трубопроводи, яри, річки, контури сусідніх ділянок).