Комунальне підприємство
"Києво-Святошинська тепломережа" Київської обласної ради
(08150, м. Боярка, вул. Незалежності, 9)
Головна > Теплопостачання

Теплопостачання

                         Інформація щодо плати за абонентське обслуговування

      Плату за абонентське обслуговування передбачено:
- Законом України «Про житлово-комунальні послуги»
- Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»
- Постановою КМУ № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо будинкових систем про надання комунальних послуг»
- Постановою КМУ № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги»

       Плата за абонентське обслуговування
- це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов'язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання інших функцій, пов'язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).
       Що включається до абонентської плати
- абонентський супровід (облік спожитих послуг, нарахування плати за спожиті послуги, програмне забезпечення для ведення обліку нарахувань, переоформлення особових рахунків);
- розрахунки (формування, друк та доставка квитанцій; формування договорів);
- звірка даних, виготовлення довідок, інформування управлінь соціального забезпечення;
- обслуговування та заміна будинкового лічильника.
Вищенаведені витрати не включаються в розрахунок тарифів на послуги з постачання теплової енергії.
Плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців в квартирі та спожитої теплової енергії.

  

Тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії  

в опалювальному сезоні 2023/2024

  

     Рішенням Київської обласної ради № 665-21-VІІІ  від 17 жовтня 2023 року були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії КП «Києво-Святошинська тепломережа»КОР ознайомитися з текстом рішення можна тут

 

      Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, застосовуються тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортуванння та постачання) для населення, на послуги з постачання теплової енергії для населення, що діяли станом на 24.02.2022 р. 

1) одноставковий тариф на теплову енергію – 1073,24 грн/Гкал (без ПДВ).

2) для потреб населення, що мешкає в будинках, які обладнані вузлами обліку теплової енергії,–1299,00грн/Гкал (з ПДВ);

3) для потреб населення, що мешкає в будинках, які не обладнані вузлами обліку теплової енергії,–41,89грн/м.кв. за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

 

- Тариф на теплову енергію для категорії споживачів «бюджетні установи та організації» - 3783,94 грн без ПДВ за 1 Гкал

- Тариф на теплову енергію для категорії «інші споживачі» - 4185,84 грн без ПДВ за 1 Гкал.

- Тариф на теплову енергію для споживачів «населення» - 2743,84 грн без ПДВ за 1 Гкал.

 

 

Тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії 

в опалювальному сезоні 2022/2023

 

Рішенням Київської обласної ради № 312-13-VІІІ  від 22 вересня 2022 року були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії КП «Києво-Святошинська тепломережа»КОР (ознайомитися з текстом рішення можна на офіційному сайті КОР за посиланням: 

https://kor.gov.ua/robota_rady/rishennia/pro_vstanovlennia_taryfiv_na_teplovu_enerhiiu_yii_vyrobnytstvo__transportuvannia_ta_postachannia__posluhy_z_postachannia1_teplovoi_enerhii_komunalnomu_pidpryiemstvu_kyivskoi_oblasnoi_rady__pereiaslav-khmelnytskteplomerezha___komunalnomu_pidpryiemstvu__kyi.html).

 

 

 Тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії

в опалювальному сезоні 2021/2022

Рішенням Київської обласної ради № 132-06-VIII  від 21 жовтня 2021 р. (вступило в дію 23 жовтня 2021 року) були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії КП «Києво-Святошинська тепломережа»КОР (ознайомитися з текстом рішення можна на офіційному сайті КОР за посиланням https://kor.gov.ua/robota_rady/rishennia.html).

Тариф на теплову енергію для категорії споживачів «бюджетні установи та організації» - 3691,37 грн без ПДВ за 1 Гкал

Тариф на теплову енергію для категорії «інші споживачі» - 5058,97 грн без ПДВ за 1 Гкал.

Тариф на теплову енергію для споживачів «населення» - 2533,74 грн без ПДВ за 1 Гкал.

УВАГА!!!

Відповідно до п. 7 Рішення Київської обласної ради № 132-06-VIII  від 21 жовтня 2021 р. тариф на послуги з постачання теплової енергії для населення на період з 15.10.2021 по 15.04.2022 року застосовуватиметься на рівні, що діяв протягом опалювального сезону 2020/2021 р.

Протягом опалювального сезону 2021/2022 року для населення діятимуть наступні тарифи:

1)     одноставковий тариф на теплову енергію – 1073,24 грн/Гкал (без ПДВ).

2) для потреб населення, що мешкає в будинках, які обладнані вузлами обліку теплової енергії,–1299,00грн/Гкал (з ПДВ);

3) для потреб населення, що мешкає в будинках, які не обладнані вузлами обліку теплової енергії,–41,89грн/м.кв. за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

 

Додаткову інформацію про структуру тарифів можна отримати тут:

 

Рішення

Додаток 2

Додаток 16